Ukash Kart Neden Güvenlidir?

Ukash kart, birçok web sitesinde kullanabileceğimiz son teknoloji bir sanal kredi kartıdır. Kart, internet üzerinde kullanılan birçok karta nazaran çok güvenlidir. Kartın dünya çapında bir kart olması ve aktif bir şekilde milyonlarca insan tarafından kullanılması da bundan kaynaklanmaktadır. Peki, tüketiciler bu karta neden bu kadar güvenmektedirler?ukash kart güvenli mi, ukash kart kullanımı, ukash kart kullanımı güvenli mi

Ukash kartı satın aldığınızda size firma tarafından 19 haneli dijital bir şifre verilmektedir. Kartı alırken size verilen bu şifre, alışveriş yaparken kullanmanız gereken tek şeydir. Bunun dışında başka hiçbir kişisel bilgi sizden istenmemektedir. Kartı güvenilir yapan da budur. Kredi kartıyla alışveriş yapmak istediğiniz de ise doldurmanız gereken bir sürü alan vardır. Kart sahibinin adı soyadı, kart numarası, kartın son geçerlilik tarihi ve kartın arkasındaki numaranın son 3 hanesi… Ukash kartınızla alışveriş yaparken bu bilgileri vermek gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Dolayısıyla dolandırılmanız gibi bir durum da söz konusu değildir.

Ukash kartı güvenilir kılan özelliklerinden biri de kartın limitinin kart kullanıcısı tarafından belirlenmesidir. Kart limiti tüketici tarafından belirlenebildiği için limit aşımı gibi bir problemle karşı karşıya kalmak mümkün değildir. Böyle bir imkânınız olduğu için de kartınızı rahat bir şekilde, gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Ukash kartın avantajlı dünyasına siz hâlâ katılmadıysanız bugün sizin gününüz. Hadi, siz de bu avantalar dünyasına katılın ve bu kartla bir adım önde olmanın tadını çıkarın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir