Silikon Ameliyatının Fiyatını Etkileyen Sebepler Nelerdir?

Göğüs için etkili olacak silikon hammaddesi ülkemizde birçok firma tarafından artık üretilerek hekimlerin güvenine sunulmaktadır. Her hekimim anlaşmalı olduğu bir firması mutlaka vardır. Bu hekimin yapmış olduğu planlamaya uyan ve hastalarına daha iyi hizmet verdiğini yansıtan güvendiği bir markadır. Tasarım olarak aynı olsalar da üretim olarak farklı yapılarda olabilecek silikonlar kaliteden kaliteye değişmektedir. Hekimle ilgili olarak da fiyatta anlaşabileceği firmaların olması hastalara yardımcı olması adına yararlı olacaktır. Çünkü kendi getirtebileceği silikonları için fazla fiyat istemeyecek olan hekim hasta üzerinde olumlu etkiler yaratabilecektir. Bu da silikon ameliyatı fiyatı olarak en düşük limiti hekimin hastaya yansıtmasında kolaylık olacaktır.silikon ameliyatı fiyatları, silikon ameliyatı fiyatlarını neler etkiler

Model olarak da seçtiğini silikon fark edecektir. Normal olarak satılan yuvarlak silikonlar daha çok tercih edilmektedir. Her meme dokusunda istenilen sonuca varabilmek için tam olarak göğsü kaplayacak olan bu silikonlar büyüme işlemlerinde oldukça beğenilmektedir. Ancak yaprak şeklinde olan ve sadece göğüste alt kısım için geçerli olacak silikonlar damla silikon olarak özel üretim olmaktadır. Aslında bütün silikonlar özel üretim olsa da bu şekil olarak farklı olduğundan fiyat olarak da farklılaşmaktadır. Her bünyenin sahip olduğu meme ölçüsünden bir fazla büyüklükte uygulanacak olan silikonlar her kişiye özel olarak üretilmektedir. Bir kişinin ölçüleri ile bağdaşan ölçüler bir diğer kişiye uymayabilir. Bu yüzden sadece siparişle üretimi yapılan silikonların fiyatları yüksek olabilir.

Doktorların tercih ettiği kalitede silikonların seçimi ile yapılacak olan silikon ameliyatı fiyatları silikonun yerleşimi olarak da değerlendirilecektir. Aslında kolay gibi anlatılan ancak oldukça zor olan bu ameliyatlarda hastaların vücut orantılarının bozulmaması çok önemlidir. Uğraştırıcı bir ameliyat olması nedeni ile hekiminizin başarılı ve deneyimli olması şarttır. Vücutta orantısı olarak görmek istemediğiniz göğüsleriniz için en pratik ve uygun bölge ameliyat için doktorunuzun profesyonelliğine bağlı olarak seçilmelidir. Her ameliyatta risk vardır. Bu yüzden riski en aza indirgeyecek olan kullanımların olması da fiyatları etkileyecektir. Çünkü en son teknoloji ile bütünleşmiş cihazlar bu alanda kullanılması gerekmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir