Siege Titan Wars Google Play Künyesi

Android Kart oyunu Siege Titan WArs

Android Kart oyunları’nın meraklısı isen Siege Titan Wars mutlaka denemelisin. Nasıl oynanır merak ediyorsan sitemize bekliyoruz.siege titan wars, siege titan wars nasıl oynanır, siege titan wars android oyunu

Oyun Adı ve Google Play Yayıncısı : Siege Titan Wars – Game Alliance

Oyunun Türü : Android Kart Savaşı Oyunu – Strateji Kart Savaşı oyunu

Gereksinimler : Android 4.4 işletim sistemine sahip cihazlar.

Kullanıcı Notları : Oyun 100k – 500k arası indirilme başarısını yakalamıştır. Kullanıcılarından aldığı not 4.1’dir. Bizim düşüncemize göre oyun çok başarılı olmuştur. Özellikle görsel kısımı bana göre Clash Royale‘den daha güzel.

Siege Titan Wars Nasıl Oynanır?

Daha önce de hatırlattığımız üzere bu oyun Strateji Kart Savaşı Oyunu‘dur. Edindiğiniz kartlar içerisinde doğru olanı geliştirme, doğru desteyi oluşturma, doğru hamleler ve şans sizin rakibinizi alt etmenize fayda sağlayacaktır. Android Oyun içerisinde hangi sekme işe yarar konusunda bilgi vermeyide 5 alt başlıkta açıklamaya çalışacağım. Bu maddeler oyun ekranından alınmış alttaki resimde soldan sağa açıklanacaktır.

Oyun Özellikleri Sekmeleri

Siege Titan Wars isimli oyunun tüm özelliklerini bu görselden takip edebilirsiniz. Oyunu daha iyi kavrayabilmeniz adına altta genel olarak her sekmeyi ayrı ayrı anlatmaya çalıştık.

Siege Titan Wars Kart Satın Alma

Siege Titan Wars altın ile alış veriş yapabileceğiniz bölüm. Buradan kart parçaları satın alabilirsiniz.

Siege Titan Wars Gem Satın alma

Siege Titan Wars Elmas satın alarak daha fazla chest açabilirsiniz. Daha fazla chest, daha iyi kartlar demektir.

Siege Titan Wars Chest Alışverişi

Siege Titan Wars Chest Satın alabilir, elinizdeki gemler ile çıkan kartlarınızı yükseltebilirsiniz. Bu chestler ile iyi kart yakalama şansınız oldukça yüksek.

Gemler ile Altın Satın Alma

Siege Titan Wars içerisinde elde ettiğiniz gemleri Altın satın alma işlerinde de kullanabilirsiniz. Altınlar kart geliştirmesinde çok önemlidir.

Siege Titan Wars Kart Desteleri

Siege Titan Wars içerisinde 2 farklı türde kart vardır. Bunlar büyüker ve savaşçılar. Topladığınız kartları burada geliştirebilir veya deste ayarlamalarınızı buradan yapabilirsiniz. Unutmayınki Doğru deste seçimi, doğru gelişim ve birazda şans sizleri rakiplerinize karşı üstün kılar.

Siege Titan Wars Pvp Savaş Modu

Bu görselde rakiplerinize meydan okuyarak onları yenebilirsiniz. Yendiğinizde altta gördüğünüz Chestleri kazanabilirsiniz. Kazandığınız chestler size kart ve altın olarak geri dönmektedir. Ayrıca sol üst ve sağ üst kısımdan farklı türde chestler elde edebilirsiniz. Sol üst kısımdaki chest her 3 saatte bir ücretsiz olarak açılır. Sağ üst kısımdaki chest ise rakiplerinizi yenerek geliştirilebilen bir chesttir. Ne kadar yükseltirseniz item kazanımı ve kalitesi okadar artmaktadır.

Sige Titan Wars Clanlar ne işe yarar

Her oyunda olduğu gibi Siege Titan Wars içerisinde de bir Clan Sistemi varlığı görülmektedir. Burada ihtiyacınız olan kartları arkadaşınızdan isteyebilir veya elinizdeki fazla kartları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Siege Titan Wars Eski Maçlar

Siege Titan Wars içerisindeki son sekmemiz maç yayınları ile ilgili olan sekmedir. Burada Rakiplerinizin veya sizin yaptığınız son karşılaşmaların seceresi kayıt altına alınır. Buradan rakiplerinizi veya sizden daha üstün oyuncuları izleyerek kendi stratejilerinize rakiplerinizin hamleleri ile güçlendirebilirsiniz. Unutmayınki bu oyunu kart oyunu olduğu kadar Stratejiside üst düzeydedir. Tabi biraz şans fena olmazdı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir