Schwarzkopf Glatt

Schwarzkopf glatt ilacını üreterek saç bakım ürünleri içersin de bir devrim yarattı. Glatt bir tür saç düzleştirici bir krem. Kıvırcık saçlı kadınların düz saçlı olma hayallerine bir adım daha yaklaştıran schwarzkopf dünya markası olmuştur.schwarzkopf saç düzleştirici, schwarzkopf saç bakım ürünü, schwarzkopf glatt

Ürün kullanım açıklaması

Glatt düzleştirici kremi bugüne kadar bildiğiniz ve kullandığınız düzleştiricilerden çok farklıdır. Ph değeri tarafsız değere çok yakındır ve saça karşı oldukça nazik davranır. Dalgalı ve kıvırcık saç tipleri için son derece idealdir. Bu krem profesyonel bir saç düzelticidir. Dalgalı ve kıvırcık saçlarda görünümü mükemmel olan kuaför salonunda yaptırdığımız gibi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Ürün özellikleri ve yapılması gerekenler

Amonyaksız formülü olan schwarzkopf glatt amonyak olmaması sayesinde hoş kokuludur. Kolayca kontrol edilebilir ve hareketli saçlar ile parlaklık sağlar. En kontrolsüz olan kıvırcık saçlarda bile üstün bir bakım ve uzun süren düzleştirme etkisi yaratır.

Düzleştirme işlemi yapmaya karar verdiyseniz başlamadan önce mutlaka kullanma talimatını okuyunuz. Düzleştirici veya perma gibi ürünlere karşı alerjisi olan kişilerin asla kullanması tavsiye edilmez. Eğer baş deriniz de tahriş olmuş veya yaralanmış deri var ise kullanmayınız. Bu kremi kullandıktan sonra altı hafta geçmeden tekrar kullanmamalısınız. Bu işlemi yaparken metal aletler kullanmadan tahta ve ahşap gibi malzemeler ile kullanım yapınız. Defrizan işlemini saç boylarına uygulaması yapılırken eldiven giymelisiniz. Saç tutamlarını eşit tutarak devam ediniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir