Schwarzkopf Bonacure Acil Kurtarma Bakım Kürü Nasıl Kullanılır?

Biz kadınlar saçımızın rengiyle oynamayı, onlara şekil vermeyi severiz. Öyle ki; bizim için kuaföre gitmek, terapiye gitmekle eş değerdir çoğu zaman. Durum böyle olduğu için de saçlarımız fazla işlem görüyor ve zamanla esnekliğini kaybedip, matlaşabiliyor. Saç tellerimiz eski dayanıklı halini yitirip kopabiliyor. Tüm bunlara neden olan uygulamalar; saçın fazla ısıya maruz kalması, uygulanan kimyasalların haddinden sık arayla uygulanması gibi sıralanabilir. İşte tam da bu gibi durumlar için geliştirilmiş formülü ile Schwarzkopf Bonacure Acil Kurtarma Bakım Kürü saçlarınızda harikalar yaratıyor.Schwarzkopf bonacure acil kurtarma bakım kürü, schwarzkopf bakım kürü kullanımı, bakım kürünün faydaları

Schwarzkopf Bonacure Acil Kurtarma Bakım Kürü, mekanik ve kimyasal işlemlerin sık tekrarlanması sonucu iç yapısı zarar görmüş olan saçların kırılgan ve donuk görüntüsünden kurtulup yeniden yapılandırılması sürecinde kullanılabilecek ideal bir üründür. Kullanmaya başladığınız andan itibaren saçlara sağlık kazandırır, hassas saçları derinlemesine besler, güçlendirir. Gözenekli yapıya sahip zayıf saçları, konsantre içeri sayesinde onarır. İçeriğindeki yeni, yoğun krem formülü sayesinde, saçlara esneklik ve parlaklık kazandırır.  3.0- 4.0 ph dengesine sahip olan bu saç bakım kürü ile geleneksel bakım ürünlerine kıyasla %30 daha fazla bakım sağlar. Schwarzkopf Bonacure  Acil Kurtarma Bakım Kürü içeriğine bakarsak; amino cell rebuild teknolojisi, panthenol, cura+protein kompleksi, yeni biyomimetik onarım teknolojisi ve QCA bakım kompleksi içerir.

 Amino cell rebuild teknolojisi; saçı içten güçlendirir onarır ve yapılandırır, panthenol; saça ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, cura+protein kompleksi; saçın tekrar güçlendirilip onarılmasını sağlar, yeni biyomimetik onarım teknolojisi; hidrolize keratin kullanımı sayesinde saçın protein lipid bariyerini yeniler, doğal ve sağlıklı bir saç yüzeyine sahip olmanızı sağlar. QCA bakım kompleksi ise; saç yapısındaki düzensizlikleri giderir. Schwarzkopf Bonacure  Acil Kurtarma Bakım Kürü uygulama aşamasında; öncelikle saçınızı BC Acil Saç Kurtarma Şampuanı ile yıkayıp arındırmalısınız. Sonra ise bakım kürünü saç köklerine değdirmeden nemli saçınıza masaj yaparak uygulamalı ve 5 ila 10 dakika arası bekletmelisiniz. Son aşamada ise saçınızı iyice durulayıp havlu ile kurulamanız halinde bakım kürünüzü tamamlamış oluyorsunuz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir