Schwarzkopf 3Dmension derin temizleme şampuanının faydaları

Hemen hemen tüm dermokozmetik uygulamaları, en iyi sonuçların elde edilmesi için temiz, yağsız ve pürüzsüz bir cilt gerektirir. Saç derisine yönelik dermokozmetik uygulamalar da (şampuan, tonik, boya, serum vs.) böyledir. En iyi sonuçları elde etmek için önceden yağlanmış, tozlu, gözenekleri tıkalı bir baş derisinden kurtulmanız gereklidir. Aksi halde hem sonuçlar arzu ettiğiniz nitelikte olmayacak ve hem de kalıcı olmayacaklardır. İşte Schwarzkopf 3Dmension derin temizleme şampuanı, bu ihtiyaç için üretilmiştir. Saç deriniz, günlük kullanımda pek çok sebepten ötürü kirlenir, yağlanır ve gözenekleri tıkanır. Saç bakımı için kullanılan diğer ürünlerin kalıntıları da (jöle, sprey vs.) bu kirlenmeyi artırır. Schwarzkopf 3Dmension derin temizleme şampuanı, derinlemesine bir temizlik sağlayarak saç derinizi arındırır, gözenekleri açar ve diğer dermokozmetik ürünlerin kolayca emilmesini sağlar. Özellikle saç derisinde yağlanma problemi olan kişiler için uygundur.derin temizleme şampuanı, 3dmension derin temizleme, schwarzkopf derin temizleme şampuanı kullanımı

Schwarzkopf 3Dmension derin temizleme şampuanı, içeriğindeki maddeler ile üç aşamalı bir temizlik uygular. Skleroderma Protein, saç köklerinizi uyarır, gözenekleri açar ve yapılandırma sağlar. Pnthenol saç derinizi nemlendirir. Kafein ise saç köklerinizi ve cildinizi canlandırır.  Sonuçta, saç dipleriniz birikmiş yoğun bir tabakadan kurtulur, hava alır ve dokunduğunuzda gıcır gıcır tabir edilen bir his temizlik hissi verir. Schwarzkopf 3Dmension derin temizleme şampuanı, ağırlaşmamış, dilediğiniz gibi şekil verebileceğiniz saçlara kavuşmanızı sağlar.

Uygulaması kolaydır ve pH değeri uygun olduğundan, günlük kullanım için de uygundur. Uygulamasında, saçlarınızı ıslatarak bir miktar ürünü saçınıza sürün ve parmak uçlarınızla hafif hareketler kullanarak masaj yapınız. Arındırma işlemi için saç derinizde en az 15 saniye bekletmeniz gerekmektedir Ancak yağlanma probleminiz yoğunsa, en az 30 saniye bekletiniz. Daha sonra saçlarınızı güzelce durulayınız. En nihayetinde, en iyi sonuçları almak için Schwarzkopf 3Dmension Güçlendirici Tonik uygulamayı unutmayın. İlk kullanımdan sonra dahi, arındırılmış bir saç derisine kavuşacak, temiz, dolgun ve kolayca şekil verilebilen saçlara kavuşacaksınız. Schwarzkopf 3Dmenison derin temizleme şampuanı, her yaştan ve her cilt tipinde kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir