Saç Ekimi İstanbul

Psikolojik, genetik ya da fiziksel sebeplere bağlı olarak kendini göstererek saç dökülmeleri, uzun süreli dökülmeler sonrasında kellik problemlerini ortaya çıkarmaktadır. Böylelikle hasta kendini daha kötü hissederken, psikolojik olarak daha çok etkilenmektedir. Artık sizlerde bu sorunlarınızı, saç ekim merkezleri sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz.

Sizlere, saç ekimi İstanbul detayları hakkında bazı bilgiler sunmamız gerekirse, ekim merkezlerinde şu hizmetler veriliyor.saç ekimi yaptırma, saç ekim merkezi seçme, seç ekim merkezi tercihi yapma

  • FUE yöntemi kullanılarak saç ekimi
  • Kaş ekimi
  • Sakal ve bıyık ekimi

İlk olarak, saç, sakal ve bıyık serumları kullanan kullanıcılar, kesin ve etkili çözüm bulamadıklarından dolayı, saç ekim merkezlerine başvuru yapmaktadır. Bu işlemler ise aşağıda yer alan aşamalardan geçilerek tamamlanmaktadır.

Konsültasyon formu ve sonrası

  1. Aşama olarak, bu formu doldurmanız gerekmektedir. Bu form sayesinde, en iyi saç ekimi yöntemi belirlenerek, sizlere yardımcı olunacaktır.
  2. Saç ekim başarısını etkileyen faktörlere dikkat etmek önemlidir. Bunlar ise; girift hesabının yapılması yani kaç saç kök hücresi yerleştirileceğidir. 5000 ve 8000 saç kökü yerleştirilmesi tercih edilenler arasında. Saç ekim sonrasında beklentiler ve ameliyat ortamının dikkatli bir şekilde hazırlanması, sağlıklı sonuçlarda sizlere yardımcı olacaktır.
  3. Saç çizgisi belirlenerek, lokal anestezi uygulaması gerçekleştirilir ve operasyona hazır hale getirilir.

Daha sonra da açılan saç kanallarına saç kökleri yerleştirilerek, losyonlar ile temizlik yapılır. Böylelikle saç ekimi İstanbul detayları hakkında bilgi sahibi olmuş olmaktasınız. Tüm diğer detaylara, uzman doktorlar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir