Nashi Argan Shampoo

Kaliteli ve güvenilir saç bakım markası nashi arganın argan yağının faydalarını kattığı şampuanı saç için sağlıklı olduğu kadar saçın görünüşünü daha da bir güzelleştiriyor. Saç köklerini besleyen ince ve solgun saç telini geliştirerek dolgun bir görünüme kavuşturan argan yağı özü ile Nashi argan shampoo her duş sırasında saçı tazeleyip canlandırıyor.nashi argan yağı, argan yağının faydaları, landoll nashi argan yağı

Ne gibi etkiler oluşturuyor?

Nashi argan şampuan saçı temizlerken saç tellerinin ve kafa derisinin hassasça kirini alır. Saçı tahriş ederek kafanın yorulmasına izin vermez. Yüksek hidrasyon özelliği ile saçın yumaşamasını sağlar. Özel formülü sayesinde Nashi argan shampoo sürekli ve günlük kullanım ile saçın doğal ve olması gereken nemi geri kazınmasını sağlar. Banyo sonrası hepimizin saçı kabarır ve cansız bir renk alır saçımızı. Hidro-lipit fomülü ile saçtaki dengeleri geri getirir ve saçın kabarmasını engeller. Kullanımında ise normal şampuanlardan pek bir fark yok. Küçük bir miktarı saça uygulayarak hassasça masaj yapar gibi köpürmesini sağlıyoruz. Daha sonra 3 dakika kadar bekleyip iyice duruluyoruz. Elbette tekrar tekrar uygulanması etkilerinin artmasını sağlayacaktır.

Saçlarınız için en iyisi: Argan yağı

Ürünün kullanma kılavuzunda ve resmi web sitesindeki öneride ise şampuanın yanında diğer bakım ürünlerinin kullanımı ve en önemlisi de kurulanan saça Nashi argan yağının uygulanması yazıyor. Elbette argan yağının şampuanın ardından kullanılması saçı daha çok besler ve saçın sağlıklı olmasını sağlar. Ancak şirketin kendi ürününü satma politikası da olabileceği için bunu bir tavsiye olarak alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir