Milk_Shake Conditioning Whipped Cream Türkiye

Hem saç köpüğü hem de deri nemlendirici özelliği bulunan milk shake kullanan Türk kullanıcılar kendi aralarında bloglar oluşturmuş ve forum sitelerinde bilgilerini paylaşıyorlar. Hafif formülü ile saçları yağlandırmadan şekil verir.milk shake, sprey saç köpüğü, saç bakım köpüğü

Kullanıcıların söyledikleri

Milk_shake conditioning whipped cream türkiye grubunda kullanıcıların söylediklerine göre saç bakım köpüğü olarak en güzel saç bakım ürünüdür. Saça sürüldükten sonra durulama istemeyen saç ürünü, günlük saç bakımında kullanım için iyidir. Nemli ve kuru saçlar için de kullanımı olabilen saç bakım ürününü kullananlar, mükemmel buklelerinin olduğunu ve en güzel parlak, doğal ve capcanlı görünüm kazandıklarını söylemişlerdir. Ayrıca saçlarının elektriklenmediğini de söylüyorlar. Türkiye de kullanımı da oldukça yaygınlaşan saç bakım köpüğü ile kullanıcılar kendi aralarında forum sitelerinde konuşarak birbirileri ile tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşırlar.

Doğa dostu

Milk_shake conditioning whipped cream türkiye oldukça doğa dostu ve hayvan sever olan bir marka grubudur. Ekip mükemmel bir hayvan severlik içerisinde olup, asla hayvanlar üzerinde deney yapılmasını istemediklerini belirtirler. Böylece kullanıcılar arasında beğeni toplayarak sevgilerini kazanırlar.  Değişik litrelerdeki şişeleri içerisinde bulunan saç köpüğünün şişesi de doğa dostu ve geri dönüşümlüdür. Etkisi ve bakımı dışında kalan bu özellikleri ile de oldukça ilgi çekici ve kullanımı ile pratik olan saç köpüğünün Türkiye’deki kullanım alanları artması ile birlikte satışı da o oranla artmıştır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir