Meme Estetiği İle Güzel Memelere Sahip Olun

Meme estetiği aslında iki cins içinde son zamanların en önemli ve tercih edilen estetik operasyonlarından biri olarak görülüyor. Ancak elbette kadın için meme estetiği operasyonlarının önemi hem fiziksel hem psikolojik olarak çok daha fazla önem arz ediyor. Bu önemli süreçte meme estetiği ile özellikle kadınlar hayallerindeki görüntüye ve buna bağlı olarak da özgüvene kolaylıkla kavuşabiliyor.meme estetiği yaptırma, meme estetiği ile güzelleşme, meme estetiği ile güzel memelere kavuşma

Meme Estetiği Olabilenler Kimlerdir?

Öncelikle muhakkak on sekiz yaşın doldurulmuş olması gerekmektedir. Bu meme dokusu ve gelişimi ile ilgili bir şarttır. Gelişimin tamamlanmış olması sonrasında tekrar edecek bozulmaların olmaması için ve doğal işleyişe zarar verilmemesi için oldukça önemlidir. Anne olduktan sonra hamilelik sırası ve sonrası kilo değişimleri nedeni ile ve çocuk emzirmeye bağlı olarak oluşan deformasyonlar, sarkmalar, bozukluklar görülen kadınlarda meme estetiği uygulanabilmektedir. Meme estetiği ile oluşumunun önüne geçilememiş bu bozukluklar titizlikle giderilebilmektedir. Normal ebatlardan çok daha küçük kalmış, gelişim süreci sonlanmasına rağmen standardına ulaşamamış memelere sahip kadınlar bu estetik operasyondan faydalanabilmektedir. Vücut yapısına oranla olması gerekenden çok daha büyük ebatlarda memelere sahip olan ya da meme büyüklüğünden rahatsız olan kadınlar için de Bakırköy meme estetiği gerekli çözüm imkânlarını sağlıyor. Meme ebatlarının birbirleri ile uyuşmadığı durumlarda iki memeyi de dengeli bir ölçüde buluşturmak amacı ile de meme estetiği operasyonları yapılabilmektedir. Meme küçüklüğü veya büyüklüğü gibi sorunların yanında eğer sarkma ya da şekil bozuklukları da görülmekte ise ve hasta bunlardan da kurtulmak istiyorsa protezler ile büyüme işlemi yapılırken aynı anda dikleştirme veya toparlama gibi meme estetiği işlemleri de yapılabilmektedir.

Meme Estetiği Fiyatları

Meme estetiği hizmetlerini uzman ekibe ve hastanın sorun durumunun ciddiyetine göre ücretlendirdiğinden meme estetiği fiyatları ile ilgili sabit bir miktardan söz etmek pek doğru olmayacaktır. Yapılan kliniğe göre de değişebilen fiyatlar arasında hastanın bütçesine uygun olanları da bulabilmek mümkün olabilmektedir.  Ödeme planları da hastanın lehine şekilde esnetilebilmekte ve ona göre bir ödeme takvimi çıkarılabilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir