İddaa Oyuncuları İçin Sistem 1 9’u Açıklıyoruz

Sırayla yapılacaklar listesi oluşturmuş olsak inanın iddaa ile ilgili fikirler ve planlar sona kalırdı. Bu yaşam içerisinde belki daha önemli şeyler var amma velakin para o kadar değerli bir hal aldı ki iddaa oynayarak ancak bunu gerçekleştirme hayaline ulaşabiliyoruz. Daha fazla kazanabilmek, kuponları doğru tahminle sonuçlandırıp tutan kuponlar elde etmek için ne yapılmalıdır? Ekip olarak buna cevap verecek olur isek kesinlikle sistem 1 9 araştırılmalı ve denenmelidir. Çevremize baktığımızda büyük küçük demeden tabi 18 yaşını doldurma kuralını da hatırlatarak herkes iddaa oynuyor veya oynamak istiyor. Özellikle de 25-34 yaş kesimi çok daha fazla deniyor şansını. Oysa bu iş ne çok iyi bir tahmin ne de çok yüksek oranla alakalı. En azından benim için öyle diyebilirim. Sonuçta bir maçta atılan gol sayısının tahminini yapmak, 3 gol altında veya üstünde biteceğini bilmek gerçekten çok zor. O yüzden her oyuncu kendisine kazanma şansı yaratmak için kaybetme riskini azaltmalıdır. Örneğin sistem oynadığınız zaman kuponun sahibi o kuponda fire verme hakkı tanımış olur.

Sistem 1 9 Nedir?, Sistem 1 9 Nasıl Oynanır?, Sistem 1 9 Nasıl Hesaplanır?, İddaa Sistem 1 9 Ne Kadar?

Diyelim ki 8 maç yazdınız, illa ki içinde tutmayacağınıza inandığınız maçlar olacaktır. Oran yükselsin diye daha yüksek oranlı ve zorlayıcı tahminleri kupona işaretlediğiniz anlar oluyordur. Bu gibi durumlarda normal düz kupon yapmak yerine sistem 1 9 oynayabilirsiniz. Sistem 1 9 nedir diyenler için de geçerli açıklamalarımızı yapacağız elbette. Zaten bu amaçla yazıyoruz. Bunun yanında nasıl oynanır buna da bakacağız. Öncelikle şunu bilmemiz ilk şart olmalıdır, sistem 1 9 şu zamana kadar tercih edilen en güzel iddaa oynama türüdür.

  • Sistem 1 9 içerisinde bankolar ve diğer maçlar diye tabir edebileceğimiz müsabakalar vardır.
  • Normalde en kötü ihtimalle 3 banko yazarız.
  • Yazılan bankolar ”B” olarak işaretlenir.
  • Banko diye tabir ettiğimiz maçlar muhakkak tutmak zorundadır.
  • Bankolar tuttuktan sonra diğer diye tabir maçlardan da en az bir adedi doğru tahminle sonuçlanmış olmalıdır.
  • Aksi takdirde para alamayız.

Bunca zamandır sistem 1 9 nasıl oynanır diyen kişiler için binlerce makale yazdım desem yalan olmaz. Çünkü çok basit olmasına karşın oldukça kafa karıştırıcı bir özelliğe sahiptir. Bankolar 2 adet olamaz mı diyenler de oluyor. Olabilir tabi ki. Ancak ilk yarı/maç sonucu şeklinde iki adet maç yazmanız lazım. Zorlaştırmış oluyoruz bankoları bir anlamda. O yüzden MBS3 yazan maçlardan 3 adet seçip yazmanızı öneririm. Banko işaretlemesini altta gösteriyorum.

sistem 1 9 banko işaretleme

Size verdiğim şekilde bankoları belirleyip alta 9 maç yazıyoruz. Peki sistem 1 9 ne kadar, kaç para? Arkadaşlar, iddaa oynayanlar bu tarz bir sistem türüne 10 TL ödemek zorundadır. Bunun sebebini de anlatayım. Eğer sadece sistem 1 oynamış olsaydık 9 TL ödeyecektik ancak buradaki amaç şudur; eğer olur da yazdığım bu 9 maç ve bankoların hepsi tutarsa ayrıca hepsinin birbiri ile çarpılmasını istiyorum demektir.

iddaa sistem 1 9 nasıl hesaplanır

Normalde bankoların tuttuğunu düşünürsek 9 maçın hepsini doğru bilsek bile 9 maçın hepsi teker teker banko oranları ile çarpılıyordu. Ancak sistem 1 9’da tüm maçları bilirseniz dediğim gibi hepsi aynı zamanda birbiriyle çarpım işlemine tabi tutuluyor. Nasıl hesaplanır diyenler için örnek vereceğim şimdi.

  • Tutan bankoların toplam oranı 4.00 olsun.
  • Alttan gelen 9 maçın oranları da 2.00 olsun.
  • Bankolar ile alttan gelen bir maçın çarpımı 4.00*2.00=8.00 ediyor. 9 maç olduğu için 9*8.00=72 eder.
  • Şimdi gelelim en can alıcı noktaya. 4.00*2.00*2.00*2.00*2.00*2.00*2.00*2.00*2.00*2.00=2048 ediyor. 2048+72=2120 TL kazanmış oluyoruz.

Ben oranları düşük tuttum. Eminim ki çok daha fazla bilenler olacaktır. Eğer 9 maçı bilirseniz böyle bir hesaplama olacak ve bu yüzden ekstra bir kupon daha oluştuğu için normalde 9 maça 9 TL verecek iken 10 TL vermiş oluyoruz. Umarım hesaplamada sorun çıkmamıştır. Sormak istediklerinizi yine cevaplamaya hazırız. Sonuçta iddaa üzerine konuşulacak şeyler sadece sistem 1 9’dan ibaret değil. Hatta her takipçimiz https://www.cuckoosnestla.com/category/iddaa kategorisindeki konuları okuyarak daha bilmediği bir çok şey hakkında bilgi edinebilir. İddaa oyunu hem zevklidir hem de nankördür. Kazandırır ancak sizin kaybetmenizi daha çok sever ve bekler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir