Hürriyet Mahallesinde Motorlu Kurye

Kuruluş yılımızdan itibaren, hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet vermemiz ile birlikte, artık paketleriniz daha hızlı bir şekilde gönderim noktalarına ulaştırmaktayız. İstanbul’ da yer alan pek çok bölge, semt ve teslimat noktasına, Express kurye, motorlu kurye hizmetlerimizi sunarken, elbette ki bunların yanı sıra yine diğer hizmetlerimiz ile de müşteri memnuniyetini her zaman üstlerde tutmayı hedefledik. Sizlere sunduklarımız arasında yine moto kurye ekibimizin yanı sıra, ağır paketleriniz için gönderimlerinizi geri çevirmemek adına; arabalı kurye ekibimizi de oluşturduk. Böylelikle de isterseniz araçlarımızı isterseniz de motorlu ekiplerimizi tercih ederek, her saat gönderimlerinizi yerlerine ulaştırabilirsiniz. Bizleri diğer firmalardan farklı kılan bir özelliğimiz daha vardır ki 7 gün 24 saat hizmet vermemiz.

motorlu kurye, hızlı kurye, hızlı moto kurye

 Güler yüzlü çalışanlarımız ile haftanın her günü ve her saati yine gece kurye olarak da müşterilerimize desteklerimizi sunmaktayız. Tüm toplu sipariş ve gönderileriniz için, aynı gün kapsamında ve saatler içerisinde ayrı ayrı noktalara ulaşım sağlıyoruz. Bu kapsamda toplu kurye hizmetleri ön plana çıkarken, dağıtım için ise yaya kurye ekibimizi tercih ediyoruz. Artık daha güvenli teslimatlar için Sizlerde Kâğıthane kurye olarak ‘’ Bizim Online Kurye’ firmasını tercih edebilirsiniz.

Diğer semt ve bölgeler

Hizmet bölgemiz oldukça geniş olurken, İstanbul ili ile sınırlıdır. Yine Kâğıthane içerisinde, hürriyet mahallesi kurye hizmetler ide sizlere sunduklarımız arasında. Diğer detaylar ve fiyatlandırma için bizlere ulaşabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir