Hızlı Kilo Vermek İsteyenlere Mucizevi Öneriler

Ana öğünlerde tüketilmesi gereken en önemli besinlerin başında yoğurt ile salata gelmektedir. İlk önce bir ana öğün başında bu iki besini tüketmeniz önerilmektedir. Ardından ise diğer yemeklerin yenmesi gerekir. Bu şekilde çok aç karnına yemek yememiş ve ya besinleri direk kalori olarak almanız mümkün değildir. Zaten salata ile yoğurt her zaman için yardımcı besinlerden sayılmaktadır. Enerji bazında değerlendirdiğimiz zaman salatadan sonra daha az kalori alacağınızı belirtelim. Çünkü yemeğe çok aç başlamamalısınız. Hızlı ve sağlıklı kilo verebilmek için gelin vücut tipine göre önerileri verelim;hızlı kilo verme, nasıl kilo verilir, nasıl hızlı kilo verilir

Elma vücut tipi: Elma vücut tipinin diğerlerine kıyasla farkı olan aşırı yemekten dolayı yağların vücudun orta kısmında birleşmesiyle oluşmaktadır. Bu tarz bir vücuda sahipseniz diyet daha doğrusu sağlıklı beslenme en başta yapmanız gereken yöntemlerden biridir. Sonraki vakitlerde ise yüzme koşu ile oluşan göbeğinizi yapmamız için mekik hareketlerini önerlir.

Armut vücut tipi: Armut vücut tipine sahipseniz demek ki kalçalarınız olması gerekenden daha geniş yapıdadır. Omuzlarınız dar olduğundan dolayı kalçalarınız basen kısımlarınız göze çarpar. Bu durumdan dolayı bu vücut tipine sahip kişilerin daha çok diyet yerine egzersiz spor yapmalarını önermekteyiz. Koşu ile yürüyüş şeklinde kilo vermek armut vücut tipli kadınlar için daha yararlı hale gelecektir.

Kum saati vücut tipi: Bu vücut tarzı belki de en fazla beğenilen vücut tipleri arasındadır kilo vermek istediğinizde dahi vücudunuzun her tarafı eşit miktarda kilo aldığı için sağlıklı beslenme ile düzenli egzersizler sayesinde kısa zamanda vücudunuzun her kısmından eşit miktarda kilo verip daha fit bir görünüme sahip olmanızı sağlamaktadır.

Kare vücut tipi: Kare vücut tipinde olan kişiler kilolu olunmasının yanı sıra biraz daha şekilsiz olmaktan dert yanıyorlar. Yani vücudun bel omuz kalça hatları kıvrımlı gelmek yerine düz şekilde inmektedirler. Eğer ki, böyle bir vücut tipiniz varsa yapılması gereken tek şey spordur. Bu vücut tipinde ilk önce belimizi inceltmek için pilates çapraz hareketler yapmanız fayda vardır. Daha sonra orantıya göre omuz ile kalça için diğer hareket çeşitleri uygulayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir