Herkes Film İzlemeyi Sever

Bugün yine yepyeni filmlerle karşınızdayız. İlk filmimiz yepyeni bir komedi filmi olan Kördüğüm. 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek olan Amerikan yapımı filmde Rebecca Miller’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde Travis Fimmel, Julianne Moore, Ethan Hawke, Greta Gerwig, Bill Hader, Maya Rudolph yer alıyor. Filmin konusuna gelecek olursak; Maggie adında bekar bir anne olarak yaşamak isteyen bir kız hayatını buna göre planlarken John adında bir çocuğa aşık olur ve tüm hayatı değişir. John ile ilişkilerinde büyük bir problem vardır. John tek işi ve düşüncesi yaptığı çalışmalar olan profesör bir kadınla evlidir. Bu hikaye karmakarışık bir hal almışken bir anda Maggie’nin arkadaşları da olaya dahil olur ve hikaye iyice karışır. Kördüğüm izlemek için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Biyografi Film Sevenler İçin Genius

Kördüğüm izle, Genius izle, Panayır Köyden Gider izleSıradaki filmimiz biyografik bir dram filmi. Türkçeye çevrilişi Fırtınalı Hayatlar olan Genius adlı film Amerikan yapımı dram filmi. 24 Haziran 2016 tarihinde izleyicisiyle buluşacak olan  filmin kadrosunda Laura Linney, Nicole Kidman, Guy Pearce, Dominic West ve Vanessa Kirby de yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise dizi yönetmeni olarak tanıdığımız Michael Grandage oturuyor. Max Perkins’in günlüklerinden beyazperdeye aktarılan filmin konusuna gelecek olursak; Scribber editörünün otobiyografiyle harmanlanmış hayat öyküsünü anlatan film içerim olarak özgün ve çok fazla denenmemiş bir yöntemle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Max Perkins: Editor of Genius isimli kitabından uyarlanan filmde yazar Thomas Wolfe ile menajeri Maxwell Perkins arasındaki ilişkiyi gözler önüne seren filmi sizler gibi bizler de merakla bekliyoruz. Genius izlemek için sitemizi takipte kalınız.

Yerli Filmlerden Köşemizde Bugun Panayır Köyden Gider FilmiKördüğüm izle, Genius izle, Panayır Köyden Gider izle

Son filmimiz ise yerli bir yapım olan Panayır Köyden Gider isimli yepyeni bir film. 10 Haziran 2016 tarihinde izleyicisiyle buluşacak olan filmin yönetmenliğini  Mete Sözer’in üstlendiği yapımın  kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Cem Davran, İlyas Salman gibi usta isimler bulunuyor. İzlerken hayrete düşeceğiniz yerli yapımı dram filminin konusuna gelecek olursak; geçmişini unutmak isteyen bir köy ahalisiyle geçmişiyle yüzleşmek isteyen bir yabancının arasında geçen bir öykü işleniyor filmde. Her gün birbirinin aynısı olan köye bir yabancı gelir. Bu yabancı köyde ilk başta merakla incelense de bu duygu yerini şüpheye bırakacaktır. Yabancı sayesinde köy ahalisi unutmak istediği karanlıkları olan geçmişiyle yüzleşecektir. Bakalım bu yüzleşme nelere sebep olacak ? İzleyicilerin merakla beklediği film vizyona girerken biz de sizlere bu kaliteli yapımla alakalı bilgiler vermek istedik. Panayır Köyden Gider izlemek için sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir