Her bayan göğüslerini beğenmeye bilir

Hayatımızda kimi bayanlar göğüslerinden şikâyet etmektedir. Her bayan göğsünü beğenmeye bilir. Bunun çözümü ise işinin uzmanından destek alınmalı, meme büyütme ameliyatı için bu adım oldukça önemlidir. Bizim burada bahsettiğimiz meme büyütme dolgusu ise hidrofilik jel olarak %97 ila 98 kadarı su, yani serum fizyolojik ve geri kalan %2 ila 3 kadarı da hidrofilik poli amid’di oluşturuyor. Vücudunuza 100 gram dolgu yapıldığı zaman bunun %97’si su olması gerekir. Dolgudaki amid grubu hidroliz ile parçalanır. Bu arada, amid ailesi kimyada geniş bir aileyi temsil eder. Mesela kullanılan lokal anestezik ilaçlar da amid grubunda yer alır. Dolgular geçmişten beri kullanılmakta olan bir dolgulardır.  O zamandan beri insanlarda kullanılan bu dolgunun yapısına bağlı olduğu düşünülen bir sorun yaşanılmamıştır. Senelerdir güvenle kullanılabilir.göğüsleri büyük gösterme, göğüs makyajı nasıl yapılır, büyük gösteren göğüs makyajı

Operasyonun önemi

Planlamanın doğru yapılması oldukça önem arz etmektedir. Hastanın istediği nihayi boyut ile mevcut durumunun buna ne derecede izin vereceği, tek bir seferde mi yoksa birden fazla uygulama mı gerekeceği bu aşamada düşünülmekte ve planlama buna göre yapılmaktadır. Meme büyütme ameliyatı tahmin edeceğiniz gibi tecrübe ile cerrahi nosyon gerektiren bir aşamayı  ifade ediyor. Öte yandan ise herkesin memeleri doğal haliyle eşit ve güzel olmayabilir. Çünkü ‘küçüklük’ başka bir şeydir, ‘simetri’ başka bir şeyi ifade eder. Simetrik ve oldukça güzel fakat küçük memeleri büyütmek de elbette çok kolay olmasa da sonuçlar genelde çok tatmin edici olmaktadır. Ancak asimetri varsa, bunun nasıl azaltılacağı ve iki memenin birbirine nasıl daha eşit hale getirileceği tecrübe gerektiriyor.

Mutlaka doktora görünün!

Muayene yapılmaksızın, e-posta yolu ya da telefon aracılığı ile resimler göndererek yapılacak her türlü konsültasyon, ne kadar yol gösterici de olsa dahi kesin bir karara varmak için yeterli olamamaktadır. Doktorunuz dokularınıza dokunduğunda, kıvamı, dokunun esnekliği, doldura bilirlik kapasitesi gibi çeşitli parametreleri algılanır. Bu değerli bilgileri resim göndermek suretiyle vermeniz mümkün değildir. Hele ki telefonda anlatarak veyahut mesajlarla yazarak vereceğiniz bilgilerle doktorunuzun yorum yapmasını beklemek mantıklı değildir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir