En İyi Fitness Uygulamaları

Düzenli egzersizi hayatımızın bir parçası haline getirmemiz gerekiyor ancak spor salonlarına her zaman vakit bulmak maalesef her zaman mümkün olmuyor. İster amatör bir sporcu, ister profesyonel bir sporcu olun, herkes için bir antrenman programı olan yeni dijital fitness uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Elinizi uzatarak ulaşabileceğiniz bir antrenör olan bu uygulamalar ile spor yapmak için fazladan zaman harcamanıza gerek kalmayacak. 5 dakika ile 1 saat arasında sürebilen, size en uygun antrenmanı seçerek hemen başlayabilirsiniz. Akıllı telefonlarınıza kolayca indirebileceğiniz bu uygulamalar ile spor yapmamak için hiçbir bahaneniz kalmayacak. Aksine bu tür uygulamaları kullanmak sizi daha fazla egzersiz yapmaya teşvik edecektir. Böylece kolayca kilo verebilir veya mevcut kilonuzu koruyabilirsiniz.fitness

En popüler fitness uygulamaları;

Sworkit… Yoga, kardiyo, kuvvet ve esneme gibi farklı kategoriler için ayrı ayrı tasarlanmış egzersizleri bulabileceğiniz bu fitness uygulamasının 25 milyonu aşkın kullanıcısı var. Antrenman videoları ile spora rahatlıkla girebilirsiniz. 30 gün boyunca ücretsiz olan bu uygulamadan destek alarak çalışabileceksiniz.

Lotus / Yoga ve Egzersiz … Diğerlerine kıyasla, bu uygulama yoga egzersizlerine odaklanır. Stil, süre, bilgi düzeyi gibi bilgilerinizi girerek size uygun antrenman programını kolayca bulabilirsiniz. Bu uygulamada meditasyondan yogaya yüzlerce ders ve egzersiz bulacaksınız.

Fit365… En kaliteli fitness uygulamalarından biri olan Fit365, birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu uygulamada kilo almanıza, kilo vermenize, ideal kilonuzu korumanıza ve vücudunuzu sıkılaştırmanıza yardımcı olacak fitness programları bulacaksınız. Eğitim programlarına ek olarak, bu uygulama aynı zamanda beslenme önerileri de sağlar.

Runtastic’ten Adidas Training… Popüler spor markalarından Adidas’ın sunduğu bu uygulama, egzersizlerinizi belirli bir sırayla yapmanızı sağlıyor. Kullanıcılarına hazırlanması 7 ila 45 dakika süren 180’den fazla egzersiz seçeneği sunar. Teri hızla buharlaştıran ve ultra esnek yapısı sayesinde ekstra rahatlık sunan Adidas Sportswear modellerini kullanmanızı öneririz.

All Out Studio… Videolar ve pratik anlatımlar ile eğitim seçeneklerini bulabileceğiniz bu uygulama binlerce farklı eğitim seçeneğine sahiptir. Her zaman kullanacağınız ve vazgeçmek istemeyeceğiniz bu uygulama ile kolayca kilo verebilir ve formda kalabilirsiniz.

Pumatrac… Spor markası Puma tarafından geliştirilen bu uygulama, spor yapmayan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. İnsanları spora teşvik etmek için canla başla çalışan bu program sayesinde bazen bir spor bağımlısı haline gelebilirsiniz. Günlük akıllı önerileriyle dikkatinizi çekecek bu uygulama, 80’in üzerinde egzersiz programını içeriyor. Opsiyonel olarak Puma Spor Giyim ürünlerini tercih ederek atletik performansınızı da artırabilirsiniz.

Body Boss… Pek çok kişi, 12 haftada sizi forma sokacak egzersiz seçenekleriyle bu uygulamayı kullanıyor. En iyi fitness uygulamalarından biri olan Body Boss, sadece formda kalmak isteyenler için tasarlanmış çeşitli egzersiz programları sunar. Farklı egzersiz türleri yapan herkese uygun bir çalışma programı bulunan bu uygulamada beslenmeniz hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Nike Training Club… Dünyanın önde gelen spor markalarından Nike’ın fitness uygulamasıdır. En popüler fitness uygulamalarından biri olan Nike Training Club, bireysel ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak ustalıkla tasarlanmıştır. Burada vücudunuzun gelişimine ve yapısına göre birçok farklı antrenman programı gerçekleştirebilirsiniz. Antrenmanınızın devam etmesi için sporunuz için özel olarak tasarlanmış Nike Sportswear ürünlerini tercih edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir