Davines Energizing Shampoo

Saçlarımız kadın erkek fark etmemizin herkesin dış görünüşünde önemli bir etmendir. Herkes ışıl ışıl , pırıl pırıl saçları  ve tabi ki herkes sağlıklı saçları olmasını ister. Saç dökülmeleri  yağlı saçlar , kırılgan saçlar gibi birçok saç problemi vardır. Bunun için bir çok şampuan üretilmektedir. Bugün size davines energizing shampoonun içerik bilgisi, kullandığımızda bize ne tür faydalar sağlayacak ve bu şampuanı nasıl kullanmamız gerektiği hakkında bilgiler vereceğim.davines shampoo, davines şampuan, davines saç bakım ürünü

Davines energizing yararları

İnce , kırılgan ve dökülmeye yatkın saçları güzelce besler ve köklerini güçlendirir. Saçtaki toksinleri artırarak saçınıza canlılık kazandırır. Bitki özleri sayesinde hoş bir kokuya sahiptir. 5.6 pH sayesinde saçlarınıza ve cildinize zarar vermez. İçinde bulunan glukanlar , tarçın , sirtuinler sayesinde saçınızı besler ve güçlendirir.

Davines energizing şampuan içerik bilgisi

Davines energizing shampoo içerisindeki beta-glukanlar saçınızın korumasını sağlar. Tarçın yağı şampuana hoş koku verir ve kan dolaşımınızı hızlandırarak saç köklerini uyarır. Zencefil yağı ise kan dolaşımınızı hareketlendirir ve karabiber yağıda hücrelerinize enerji verir. İçerisinde bulunan sirtuinler güçlü antioksidan etkisiyle kullanan kişinin saç ömrünü uzatır. Kafein fitosetikülleri de metabolizmanızı uyarır ve bunun sayesinde kan dolaşımınız hızlanır.

Peki davines energizing şampuan uygulaması nasıl

Nemli saçınıza masaj yaparak uygulayın. Bir kaç dakika bekledikten sonra durulayın. Eğer gerekli görüyorsanız işlemi tekrar yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken hususlar üzerinde durulduğunda üründen alacağınız verim ciddi anlamda yüksek olacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir