Davines Balance Extra Delicate Neutralizer ne işe yarar?

Saçlarınıza her gün şekil vermekten yorulduğunuzda ya da bunun için yeterli vaktiniz olmadığında tercih edilen saç düzleştirme işlemi birçok kişi için cazip bir şekillendirme işlemidir. Sağlık açısından düşünüldüğünde her ne kadar kimyasal bir işlem olsa da doğru ürünler kullanıldığında saçınız her gün fön çektirmeye oranla daha az görecektir. Çünkü fön makinalarının çıkardığı sıcak hava, zaman içinde saçların yıpranmasına sebep olabilir.Davines Balance Extra Delicate Neutralizer, Davines Balance Extra Delicate Neutralizer kullanımı, Davines Balance Extra Delicate Neutralizer ne işe yarar ve nasıl kullanılır

Kimyasal bir düzleştirme işleminden sonra yeniden saçlarınızın eski halini almasını istediğinizde yeni bir kimyasal işlem uygulamadan ve aynı zamanda saçlarınıza bakım yaparak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Davines Balance Extra Delicate Neutralizer  bu normalleştirme işlemini en sağlıklı biçimde gerçekleştirmenize imkân sunar. Davines Balance Extra Delicate Neutralizer içinde saçınızı zararlı etken maddelerden koruyan bileşenler ve tabii ki Davines markasının olmazsa olmazı doğal özler yer almaktadır. Davines Balance Extra Delicate Neutralizer  uygulamasından sonra saçlarınız yumuşak bir hal alır ve ipeksi bir görünüm kazanır. İçindeki naz özleri sayesinde saçlarınız kolayca taranır.

Davines Balance Extra Delicate Neutralizer ile gerçekleştireceğiniz işlem bir çeşit arındırma işlemidir. Yani saçlarınızı tüm kimyasal maddelerden ve birikmiş tabakalardan arındırır. Bu sayede saç dipleriniz nefes almaya başlar. Davines Balance Neutralizer güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir. Kimyasallar saçlarınızdan akıp giderken, saçınızın yapısına zarar verebilecek hiçbir reaksiyon açığa çıkamaz çünkü Davines Balance Extra Delicate Neutralizer  bunun olmasına engel olur.Davines Balance Extra Delicate Neutralizer kremi uygularken kullanacağınız kadar bir miktarı bir kabın içine almanız önerilir. Daha sonra ense diplerinden başlayarak yukarı doğru tutamlar halinde ve nazikçe kremin tüm saçlara uygulanması gerekir. Krem tüm saça uygulandıktan sonra üzerini kapatmadan 20-25 dakika bekleyip saçlarınızı yıkamanız gerekmektedir. Anca bu sadece keremin akıtılması için bir durulama işlemi olmamalıdır. Şampuan yardımıyla tüm saçın derinlemesine temizlenmesi gerekmektedir. Beklenmedik bir durumla karşılaşmamak için  Davines markası size Authentic Cleansing Nectar Arındırıcı Şampuanı kullanmanızı öneriyor.  Bu işlemden sonra saçlarınız hassaslaşmış olabileceğinden kurutma esnasında fön makinenizin gücünü düşükte tutmanız önerilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir