Battlefield 1 

Electronic Arts tarafından geliştirilen oyunlardan olan Battlefield 1 için çıkış tarihi olarak 21 Ekim 2016 verildi. Ancak oyun meraklıları bu çalışmanın ipuçlarını toplamaya başladı bile. Savaş oyunları kategorisinde olacak olan bu oyunda I. Dünya Savaşı yıllarına dönüş var. Kendini bir kahraman olarak görmek isteyenlere savaşın içerisinde büyük görevler vermeye hazırlanan oyunun görselleri de oldukça kaliteli ve I. Dünya Savaşı’nı en içten bir şekilde yaşatmayı planlıyor. Oyunun önceki serileri Battlefield 4 olarak son bulmuştu ve çoğu oyun sever çıkacak olan bu serinin adını da Battlefield 5 olarak düşünüyordu. Ancak konusu itibariyle Battlefield, 1 unvanını almaya hak kazanmış görünüyor.

Gerçek Savaşlara Hazır Olun!Battlefield 4, Battlefield 1 serisi, Battlefield 1 

Oyun dünyasında gerçekçiliğin giderek ön plana çıkması ile birlikte Battlefield 1 serisi de kendini yenileyerek daha gerçek bir dünya hazırlamaya çalışmış. You Tube üzerinden yayınlanan videolu açıklamaya bakıldığında oyun gerçekten savaşla iç içe olmayı sağlıyor. Oyunun savaş oyunları içerisinde yer almasına karşılık Türkçe dil desteğinin de bulunduğu açıklandı. İlgi çekici bir dünyada geçecek olan oyun toplamda 6 görevin yerine getirilmesi ile son bulacak. Daha önce Battlefield serisinde karşımıza çıkan elektronik canavarlarda bu seride olmayacak gibi.

Sürekli Yenilenen Detaylar!Battlefield 4, Battlefield 1 serisi, Battlefield 1

Oyun oynarken birden yenilenen silahlar, platformlar ve karışık senaryolar ile örülü olan Battlefield 1, geliştiricilerinin de dediği gibi bir haftalık ya da bir aylık bir oyun olarak görülmeden uzun süre oynanan bir oyun olacağa benziyor. Abartıdan uzak bir şekilde oyuncuları ekrana bağlamayı düşünen bu oyunun fragman tanıtımı ise dünyada en fazla izlenen oyun tanıtımı oldu. Uluslar arası bir arenada geçecek olan oyunun meraklı sayısı gün geçtikçe artıyor ve çıkış tarihi de iple çekiliyor.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir