Bakırköy Göğüs Estetiğinin Kadrosu

Kadınların göğüslerinin büyüklüğünde bir takım değişiklik istemesi sık rastlanan bir durumdur. Genellikle meme dokusunun gereğinden fazla gelişmemesi ve meme oranının vücudun kilo oranına göre geride kalması göğüs estetiği yapılma sebeplerinden önde olarak gelmektedir. Bakırköy Göğüs Estetiğinin Kadrosu son derece donanımlı bir şekilde size hizmet verecek ve sizin isteklerinize tamamen yerine getirecek bir doktor ekibine sahibiz. Öncelikle uzman ekibimiz ile yapacağınız görüşmeden sonra göğüs estetiğine neden ihtiyacınız var ve bu büyütme işlemi sizin hangi boyutlar istediğinize göre çeşitli analizler sonucunda size en doğru seçenekleri kısa sürede sunabiliyoruz.göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği kaç beden büyütür, estetik ile göğüs büyütme

Kadınlarda ilerleyen yaşlarda göğüste sarkma gibi doğal nedenlerde yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda bizlere başvurmaları sonucunda Göğüs Estetiği sayesinde eski görünümlerini kazanmayı da amaçlıyoruz. Ama bu göğüs dikleştirme ameliyatı göğüs büyütme ameliyatı ile karıştırılmamalıdır. Birisinde olan meme dikleştirilirken diğerinde ise büyütme işlemi yapılır. Genelde kadınlar bu ikisinin de bir arada yapılmasından yanadır.

Göğüs büyütme ameliyatı kimlere yapılabilir sorusuna gelecek olursak doğuştan bu yana meme vücut oranı orantısız olabilen ya da genelde doğum sonrasında yaşanan meme sorunları olan kişilerde göğüs estetiği yapılabilmekte. Bakırköy göğüs estetiği son derece uzman kadrosu sayesinde hiçbir aksaklık olmadan ameliyatları bir, bir buçuk saat arası bitirebiliyor. Ve sabah ameliyata alınan bir hasta akşam üzeri de taburcu olabiliyor. Ama genel olarak hastanede kalış süresi ortalama bir gündür.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir