Bakırköy Göğüs Estetiği Sonrası Masaj Tekniği

Estetik operasyonları arasında oldukça fazla tercih edilen göğüs estetiği, farklı göğüs protezleri kullanılarak bayanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tercih edilen göğüs protezleri açıklamaları ile şöyledir.göğüs estetiği sonrası, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Yuvarlak protez modeli

Normal göğüs görünümünden biraz daha farklı olarak, yuvarlak bir tasarım yapılmaktadır. Yani, yatak ve dikey çapı eşit olan göğüs modeli olarak tanımlanıyor. Bu tercih doktor ve kişi tarafından ortak karar olması gerekirken, ölçülerin vücut özelliklerine uygun olarak tercih edilmesi ve vücudun taşıyabileceği kadar büyüklükte olması gerekiyor.

Damla yuvarlak protez

Bu model ise, yine Bakırköy göğüs estetiği sonrası masaj tekniği hakkında bilgi alınması gereken bir şekle sahiptir. Dikey çap ve yatay çap birbirine eşit olmaz iken dikey çapın daha uzun olduğu bilinmektedir. Yani göğüs aşağıya doğru uzun olarak görülmektedir. Bu da daha doğal bir göğüs görünümü sunmasından dolayı oldukça fazla tercih ediliyor.

Ameliyat sonrası masaj ve dikkat edilmesi gerekenler

  • Uygulanacak olan göğüs masajı doktorun tavsiye ettiğine uygun olması gerekiyor
  • İlk günlerde göğüs ile temastan kaçınmak gerekirken, uygulanan baskı kesinlikle dikkat edilmesi gerekenlerden
  • Ameliyat sonrasında, Bakırköy göğüs estetiği sonrası masaj tekniğine dikkat etmek gerekirken, bunun yanı sıra cinsel uyarı sonrasında göğse verilen etkiden kaçınılmalıdır. Yani ilk haftalarda cinsel aktivite önerilmemektedir.
  • Bunların yanı sıra çok fazla efor sarf ettiren sporlar arasında, yüzme, tenis, futbol gibi sporlar da yapılmamalıdır.
  • Konu hakkında detaylara doktorunuz tarafından ulaşabilir, masaj teknikleri ve kullanılacak korse seçimi için bir uzman desteği alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir