Bakırköy Burun Estetiğinin Yapım Detayları

Her insan güzel, sağlıklı bir vücuda ve yüze sahip olmak ister. Özellikle de kadınlar bu konuda çok hassastır. Güzel bir yüze sahip olmak da güzel bir buruna sahip olmaktan geçer. Bu nedenle burun estetiği son derece önem kazanmış ve sıkça duyulur hale gelmiştir. Bu makalemizde sizlere Bakırköy burun estetiğinin detayları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.bakırköy burun estetiği, burun estetiği yapımı, bakırköy burun estetiği operasyonu

Yapılma sebepleri

Burun estetiği yapmanın başlıca iki nedeni vardır. Bunlar sağlık amaçlı ve estetik amaçlı.

Sağlık amaçlı ameliyatlar genellikle kemik eğriliği şikâyeti üzerine yapılır. Nefes almada güçlük çekilmesine neden olan bu rahatsızlık, estetik ameliyat ile kolaylıkla çözümlenebilir. Ya da herhangi bir darbe sonucu olan hasar sağlık amaçlı burun estetiğine yönlendiren sebeptir.

Estetik amaçlı yapılan burun ameliyatları ise, burnun yüze oranla küçük ya da büyük olması gibi sebeplerle yapılır. Bu yöntem plastik cerrahları tarafından sıkça yapılan bir uygulamadır. Kısacası estetik amaçlı yapılan operasyonlar güzel bir görünüm için yapılmaktadır.

İyileşme süreci

Ameliyattan hemen sonra burunda ve yüzde bir takım yan etkiler ortaya çıkabilir. Bu belirtiler son derece normaldir. Meydana gelen bu tesirler en fazla 2 hafta kadar devam eder ve sonra tamamen eski görünümüne kavuşmaya başlar. Burnunuzun tamamen eski halini alması ise 6 ay – 1 sene arasında değişmektedir.

Bakırköy burun estetiğinin detayları hakkında bilgi vermeye operasyon sonrası dikkat edilmesi gereken bazı hususlarla devam edelim.

  1. Banyo yapılmamalı ve buharlı ortamlarda bulunulmamalıdır.
  2. İlk 2 hafta dişler dikkatli fırçalanmalıdır.
  3. En az 2 ay boyunca gözlük kullanılmamalıdır.

Son olarak ise bütün bunları detaylı araştırabilmeniz için birkaç bilgi vermek istiyoruz. Bakırköy burun estetiği merkezi, dalında birçok önemli plastik cerraha sahiptir. İster web adresinden, ister İncirli Cad. Limon Çiçeği Sok. No.1 Bakırköy/İstanbul adresinde, isterseniz de 0212 939 19 59 numaralı telefondan kolaylıkla randevu alabilir ve muayene olabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir