2017 İlkbahar Yaz Kreasyonları

Moda sektörü her geçen yıl gelişim sağlarken, elbette ki her yıl birbirinden farklı kreasyonlar, ünlü yerli ve yabancı moda tasarımcıları sayesinde tüketicilerine sunulmaktadır. Pek çok defilede boy gösteren mankenlerde oldukça şık bir şekilde sergilenirken, 2017 ilkbahar ve yaz kreasyonlarında aşağıda yer alan başlıklar altında ürünler bulabilmek mümkündür. Bu yazımızda 2017 trendleri hakkında bilgiler vermek gerekirse, şunlardan bahsedilebilir.2017 giyim modası, 2017 ilkbahar kreasyonları, 2017 yaz kreasyonları

Transparan detaylar

Yazın sıcak günlerinde güçlü ve kendinizden emin bir tasarıma göz atmak istiyorsanız, transparan detaylarının oldukça ağır olduğunu görebileceksiniz. Yaklaşık olarak 2 yıl önce tasarımlarda kendini gösteren transparan detaylar yine bu yılda moda tasarımcılarının tercih ettikleri arasında. İç çamaşırlarınızı gösterecek olan bu detaylar, iddialı olan kişilerin tercihleri arasında. Kullanılan tül kumaşların yanı sıra, saten ve ipek detaylar da kıyafetlerin oldukça şık ve gösterişli olmasına imkân vermiş gibi görünüyor.

Deconstructed gömlekler

Gömlek modası her geçen yıl farklılık gösterirken, yine 2017 yılında pek çok varyasyon ile tüketicilerine sunuluyor. Moda tasarımcıları en ufak detaylara yer verirken, gömlek tasarımlarında, çarpık katmalar oluşturularak farklı bir tasarım ortaya koyulmuş. Çizgili bayan gömleklerinde, katmanlı yaka tasarımı ön plana çıkarken, sağ ve sol olmak üzere her iki tarafta farklı renk tonlarına sahip olabiliyor. Omuz dekolteli gömlek modelleri de yine farklı tarza sahip olan bayanların tercihlerinden olurken, tek omuz dekoltesi olan modeller de ilginizi çekebilecekler arasında. Uzun kollu tasarımların, kolları kırpılmış detayları ile farklı bir yansıtım sunmak isteyenlerin tercihlerine de alternatifler sunulmuştur.

Derin V yakalı tasarımlar

Göğüs dekoltesi sevenler için geniş ve derin V yakalar yine 2017’ nin tercihleri arasında yer alıyor. Daha çok özel gün ve davetler için tasarlanan elbiselerde, derin V yakalar ön plana çıkartılırken; siyah, uzun kollu ve mini etek tasarımlı, şık kemerli bir V yaka elbise tercih edilebilir. Yine bunun yanı sıra daha renkli bir kişiliğe sahip olanlar için, üst kısmında beyaz üzeri farklı, canlı renk tonları kullanılan bir tasarım ön planda olabilecekken, elbette ki oldukça renkli, parlak ve payetli bir model de, eteklerinde yer alan püskül detayları ile bayanlara sunulabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir