2016/2017 Erkek Kış Modası

Son zamanlarda kadın modası kadar erkek modası da son derece ilgi görmektedir. Eskiden moda haftasında akla sadece kadınlar gelirken, günümüzde erkekler için düzenlenen moda haftaları da mevcuttur. 2016/2017 erkek kış modasıyla artık erkeklerinde gardıropları kadınların ki kadar zengin ve renkli.

Kadife kıyafetler, retro parçalar, alışılmışın dışında çiçek desenleri 2016/2017 erkek kış modasının ayrılmaz parçalarından birkaçını oluşturmuştur. Bu sezonda erkekler için ağırlıklı olarak desenli kumaşlar tercih edilmiştir. Tercihen edilen renkler arasında ise özellikle toprak tonlarından olan yeşil, gri, petrol mavisi ve bordo gelmektedir. Ayrıca 2016/2017 erkek kış modasında alışa gelmişin dışında erkeklerde çiçek açacak. Yani daha çok feminen ve aşırı derecede çiçekli parçalara bu sezonda erkeklerin üzerinde rastlayacağız. Kürklü paltolar, salaş kazaklar gibi daha birçok parça bu senenin modasında bolca var.erkek kış modası, 2016 erkek kış modası, 2017 erkek kış modası

2016/2017 Erkek Sokak Kış Modası

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte erkekler için zamanda yolculukta başlamıştır. Erkekler için tasarlanan bu yeni sezonda leopar desenlerden, İspanyol paça pantolonlara, renkli baskılardan ve balıkçı yakalara kadar pek çok parça yer almıştır. Bu parçaları giyen erkekleri 70’li yıllar beklemektedir. Erkeklerin giyeceği bu parçalarla retronun şıklığını üzerlerinde taşıyacaklar ve kimi erkek Türk filmlerinden fırlamış gibi hissetmek isteyecek kimi erkek ise hippi ruhunu özgür bırakmak isteyecektir. Bu sezonda çağdaş ile nostaljik görüntüyü bir arada görebiliriz. Ayrıca erkekler için tasarlanan ve giyildiğinde birkaç beden büyükmüş hissi veren parçalar bu sezonun trendleri arasındadır.

2016/2017 Erkek Ceket Modası

Amerikan savaş pilotları için 1920’lerde üretilmeye başlanan özel tasarım ceketler artık modanın vazgeçilmez parçaları arasındadır ve şaşırtıcı bir değişime uğramıştır. İlk zamanlar üretilen son derece hantal ve tek kullanım özelliğinin soğuktan insanı koruması olan bomber ceketler günümüzde ipek, saten, kadife gibi çok narin kumaşlardan üretilmektedir. Bu bomber ceketleri artık kendilerini daha hafif kreasyonlarda görebilmekteyiz. Son moda bomber ceketler daha çok serin bahar akşamlarına çok yakışmaktadır. Bu son moda ceketinizle kanvas veya kot pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. Yapacağınız bu kombinlerle sizde tarzınızı ortaya koyup, şıklığınızı garantilemiş olursunuz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir