Davines Nourishing Şampuan Saça Faydaları Nelerdir?

Saçları kadın erkek fark etmeksizin herkes için önemli bir faktördür. İnsanların güzel görünüme sahip olmasında etkin rol oynar. Kepeksiz pırıl pırıl parlak saçlar insanları güzel bir görümüne sahip olmasını sağlar. Bu yüzden bir den fazla marka şampuan üretilmektedir. Bu şampuanlardan biride Davines nourishing şampuandır.davines nourishing faydaları, davines nourishing fiyatları, davines saç bakım ürünleri

Davines nourishing şampuan yararları

Çevresel ve genetik faktörler sayesin de kuruyup kırılganlaşır. Davines nourishing şampuan nemini kaybetmiş bu saçları onararak yeniden canlı bir hal almasını sağlar.  Saçın günlük bakımını çok nazik bir şekilde yapar. 5.5 pH değeriyle cildi yormadan yumuşak bir şekilde bakımını yapar.  Formülünde bulunan bitki özleri esansiyel yağlar ve küçük tahıllar sayesinden saçınız kaybettiği neme yeniden kavuşur.  Sülfat , paraben ve sodyum içermeyen yapısından dolayı onarım ve neme ihtiyacı olan tüm saçlar için günlük olarak kullanılması uygundur.

Davines nourishing şampuan içeriği

Üzüm ekstresi’nin saçınızı güneş ışınlarına karşı koruma etkisi vardır. Ayrıca kurutmadan sonra serbest radikallerin oluşmasını engeller. Nazik temizleyiciler , saçınızın doğal olan yapısını bozmadan onaran bileşenlerdir. Formülünde bulunan mandalina yağı sayesinde saç deriniz güçlenir ve yağ dengesinin kurulması sağlanır. Ylang Ylang esansiyel yağları sayesinde cildiniz yumuşar ve nemlenir. Ayrıca saçınızın sağlıklı uzaması ve bozulan saç yapınızın onarılmasını sağlar.

Nasıl uygulanmalıdır

Nemli saçınıza masaj yaparak uygulamalısınız. 1-2 dakika bekledikten sonra güzelce kurulayın. Kuru saç kreminizi sürerek günlük bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir